MAROS – więcej niż tylko Projekty drogowe

Wszyscy wiemy, jak wiele zmieniają dobre projekty. Etap planowania jest w stanie zaoszczędzić nam późniejszych wydatków, nerwów i dodatkowej pracy. Odpowiednie przygotowanie stojących przed nami zadań, analiza potrzebnych materiałów i działań to tylko niektóre z ważnych elementów dobrego planu. Właśnie nimi zajmuje się firma MAROS. Przygotowujemy między innymi projekty organizacji ruchu drogowego oraz zjazdów drogowych i prywatnych.

 

MAROS – doświadczenie i kultura pracy

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi projektowe w zakresie ruchu drogowego. Posiadamy ponad 13 lat doświadczenia komercyjnego, co przełożyło się na zadowolenie naszych klientów i wiele ukończonych projektów.

Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska. Doskonale znamy ten region – dzięki temu nasze projekty pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Praca jest naszą pasją. Indywidualne podejście to tylko jedna z wielu pozytywnych cech współpracy z MAROS. Wierzymy, że naszym sukcesem jest Twój sukces. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by Twoja praca z nami przebiegała w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

 

MAROS projekty – czym się zajmujemy?

Przez ponad 15 lat działalności wykształciliśmy w naszej firmie zestaw działań, które pozwalają rozwiązywać nawet skomplikowane zagadnienia organizacji ruchu drogowego. Przygotowujemy projekty:

Wszystkie nasze projekty powstają w oparciu o obowiązujące przepisy i normy bezpieczeństwa. Wykonane przez nas plany pozwoliły na komfortowe i płynne modyfikacje w organizacji ruchu drogowego, co pozwoliło dokończyć uzależnione od niej prace budowlane w terminie.

Poza projektami organizacji ruchu drogowego oferujemy również dostęp do kompleksowych usług nadzoru budowlanego nad robotami drogowymi. Nasi specjaliści dysponują wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie i z przyjemnością posłużą radą podczas prowadzenia prac budowlanych.

 

MAROS – jakość zamknięta w projekcie

Wieloletnie doświadczenie firmy MAROS i liczne projekty pozwoliły wypracować nam odpowiednie struktury, które w prostej linii przekładają się na zadowolenie naszych klientów. Nasze projekty wyróżnia prostota, ale też i skuteczność proponowanych rozwiązań.

Wykonujemy projekty z zakresu organizacji ruchu drogowego. Ponadto przygotowujemy plany zjazdów drogowych oraz prywatnych. Wszystko to przy zachowaniu obowiązujących przepisów budowlanych.

Lata pracy wiele nas nauczyły i pozwoliły nam ulepszyć nasze usługi. Dlatego nie wahaj się i skontaktuj się z nami, z pewnością będziemy potrafili Ci pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *